Karantina günlerinde izleyebileceğiniz 5 dizi önerisi

0

Uzun bir süre artık hepimiz evdeyiz. Bu belirsizlik içinde hepimiz yeni uğraşlar arıyoruz ve en keyifli olanı yeni bir diziye başlamak. Yine kendimce güzel bulduğum dizileri sizinle paylaşıyorum umarım keyifli dakikalar geçirirsiniz.

Freud

Yeni bir Netflix yapımı; sadece Sigmund Freud’un hayatını anlatmadığı, kurgu ile Freud teknikleri ve yaşam kesitleri gösterilmek isteniyor.

Genç Freud bazı gizemleri çözmek için bir medyum ve dedektifle çalışmaya başlar. Yahudi olduğu için herkes tarafından dışlanan, kimsenin sözüne inanmadığı ama her şeye rağmen hala bir şeyleri kanıtlamaya çalışan Freud acaba başarılı olabilecek mi? Teorilerini ispatlayabilecek mi? Hep beraber izleyip görelim o zaman.

How You Get Away With Murder

Gizem ve cinayet seviyorsanız bu diziyi kesinlikle izlemelisiniz. İzlerken suçluyu bulmaya çalışacağınız, her bölümde şaşıracağınız dolu dolu bir 5 sezon.

Bir ceza hukuku profesörü ve her yıl yanına seçtiği 5 başarılı öğrenci ile davalara bakar. Fakat bu yıl ki öğrencileri birbirinden kötü olaylar bekliyordur. Ardı arkası kesilmeyen cinayetler, gizlenen suçlular ve onları her şeyden korumaya çalışan Annalise. Umarım suçlu kişileri bir an önce bulursunuz.

%3

Sistemi eleştiren başarılı bir bilim kurgu dizisi. Ummadığınız anlarda sizi ters köşe yapıp bir sonra ki bölüme geçmek için can atacağınız başarılı bir yapıt.

Dünya yıllar öncesinde ikiye ayrılmış bir tarafta lüks içinde konforlu bir yaşam süren açıklar halkı diğer tarafta ise açlığın, sefaletin tavan yaptığı bir hayat. Her yıl 20 yaşına giren gençlerin %3 ü sadece açıklara geçmeye hak kazanır ve bir daha asla geri dönemez. Bunun için zorlu bir süreç onları bekliyordur. Bakalım sizin desteklediğiniz kişiler açıklara geçebilecek mi?

Midhunter

Son zamanların en dikkat çeken polisiye dizisi. Eski zamanlarda olmasına rağmen bizleri asla sıkmayan başarılı bir yapıt.

FBI ajanı olan Holden Ford, davranış bilimleri üzerine çalışan bir başka FBI ajanı Bill Tench ile tanışır. İlerleyen zamanlarda sürpriz bir ortaklık kurarlar ve farklı tekniklerle katilleri bulmaya çalışırlar. Gerçek olayları içeren dizi konu olarakta kendine özgünlüğü ile olaylara farklı açılardan bakmamızı sağlıyor.

When They See Us

Kahvaltı yaparken, başka bir iş ile uğraşırken izleyebileceğiniz sadece 4 bölümlük mini biz dizi.

Gerçek bir olayı konu alan dizi ABD de yaşayan bir grup gencin yanlış zamanda yanlış yerlerde bulunması ile başlayan serüveni konu alıyor. Orada bir suç işleniyor ve suçu üstlensinler diye türlü türlü baskılar yapılıyor. Sadece iki saatinizi ayırarak gerçek yaşanmış bir olaya şahit olabilirsiniz.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi