Kıvanç Tatlıtuğ’dan korona virüs açıklaması: ‘Negatif’

0

Korona virüs şüphesiyle hastaneye giden ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un test sonucu belli oldu. Tatlıtuğ sosyal medya üzerinden test sonucunun negatif çıktığını açıkladı.


Korona virüs şüphesi ile şimdiye kadar birçok ünlü isim tedavi altına alınmış bazılarının testleri ise pozitif çıkmıştı. Eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile Kemerburgaz’da orman içinde bulunan evlerinde sosyal izolasyondayken korana virüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan Kıvanç Tatlıtuğ’un test sonucunun negatif olduğu belli oldu.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile gittiği hastanede yapılan korona virüs testinin negatif çıktığını söyledi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tatlıtuğ, “yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. ” dedi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi