Reklam

Kızıyla ilgili iddialara Fatma Şahin’den yanıt geldi

0

Sosyal medyada, kızının ABD’den döndükten  sonra ateşlenerek ambulansla evinden hastaneye kaldırıldığı yönündeki iddialara Fatma Şahin yanıt verdi. Şahin, “Kızımın yurtdışından geldiği doğru. Ama kendisinin herhangi bir rahatsızlığı yok çok şükür. Ve yurtdışından gelenlere uygulanan rutin karantina neyse ona da o uygulanıyor.” dedi.


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kızının, Amerika Birleşik Devletleri’nden (ABD) döndükten sonra karantina kapsamına alınmadığı, daha sonrasında ateşlenerek ambulansla evinden alınıp hastaneye kaldırıldığı yönündeki iddialar sosyal medyada tartışma konusu oldu. İddialara ilgili Şahin’den açıklama geldi.

Reklam

Fatma Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Sosyal medyada üretilen asılsız bilgiler de en az #koronavirüs kadar hızlı yayılıyor. Kızımın yurtdışından geldiği doğru. Ama kendisinin herhangi bir rahatsızlığı yok çok şükür. Ve yurtdışından gelenlere uygulanan rutin karantina neyse ona da o uygulanıyor. Bilginiz olsun.” ifadelerini kullandı.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi