Reklam

Korona virüs hastası 91 yaşındaki Türk iyileşti

0

İngiltere’de yaşayan 91 yaşındaki İbrahim Özalp, korona virüs teşhisi konulmasının ardından tedavi altına alınmıştı. İbrahim Özalp’ın tedavi gördüğü hastanede iyileşerek yarın taburcu olacağı öğrenildi.


Reklam

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan ve korona virüs teşhisi konulmasının ardından tedavisi başlayan 91 yaşındaki İbrahim Özalp, ilk olarak 10 gün önce kalp sıkışması nedeniyle Londra’nın kuzeyinde bulunan Homerton Hastanesine başvurdu. Burada korona virüs testi yapıldığı ve pozitif çıktığını öğrendi. Aradan geçen 10 günde tedavisi iyi geçen ve iyileşen Özalp’in doktorları, hastanın solunum yollarının açık olması ve bağışıklık sisteminin güçlü olmasından dolayı iyileşme gösterdiğini açıkladılar.

Webtekno’dan Mustafa Cihan Yılmaz’ın haberine göre, 91 yaşındaki Özalp, yarın hastaneden taburcu olarak evine gidebilecek. Özalp’in doktorları,  hastanın evinde bir süre daha karantina altında kalacağını belirttiler.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi