Reklam

Korona virüs nedeniyle 3 Türk hayatını kaybetti

0

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, dün akşam yaptığı açıklamada, ilk defa korona virüs nedeniyle 89 yaşındaki bir erkeğin hayatını kaybettiğini duyurmuştu. Koca’nın açıklamalarının ardından bugün İngiltere ve Avusturya’dan da iki Türk’ün korona virüs nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.


İkinci ölümlü vaka İngiltere

Reklam

North Middlesex Hastanesi’nde korona virüs nedeniyle tedavi altında olan aslen Kahramanmaraşlı olan 55 yaşındaki Hayri Ergönül’ün, tedavisi sırasında zatürre de geçirdiği, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı aktarıldı.

28 yaşındaki Yonca Avusturya’da hayatını kaybetti

Avusturya’nın Linz kentinde yaşayan 28 yaşındaki Yonca Akyol’un da bu sabah korona virüs nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaştığı mesajında, “Linz’deki vatandaşlarımızdan Yonca Akyol’un (28) bu sabah Korona Virüsünden hayatını kaybettiği büyük üzüntüyle öğrenilmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi