Mansur Yavaş: “Lütfen panik yapmayın. Tüm acil ihtiyaçlarınız için görev başında olacağız.”

0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, tüm acil ihtiyaçlar için görev başında olacaklarını duyurdu.


İçişleri Bakanlığının 31 ilde açıkladığı sokağa çıkma yasağının ardından vatandaşlar marketlere akın etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, vatandaşlara panik yapmamasını söyleyerek, tüm acil ihtiyaçlar için görev başında olacaklarını açıkladı. Mansur Yavaş ayrıca, “Lütfen evlerinize dönün.” diyerek vatandaşları uyardı.

Kıymetli hemşehrilerim, Ankara Büyükşehir Belediyemize bağlı Halk Ekmek fabrikamız iki gün boyunca üretim yapmaya ve bayiilere dağıtıma devam edecektir. Lütfen panik yapmayın, endişe etmenize gerek yok, bu karar hepimizin sağlığı için. Merak etmeyin.

Değerli Ankaralılar, Ankara Valiliği ile irtibat halindeyiz. Ekmek dahil tüm acil ihtiyaçlarınız için Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız. Lütfen evlerinize dönün, biz sizin için görev başında olacağız.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi