Mansur Yavaş’tan ücretsiz internet çağrısı

0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından operatörlere çağrıda bulunarak karantina günlerinde internetin ücretsiz olması gerektiğini ifade etti.


Bugün Fox kanalında canlı yayında açıklamalarda bulunan Prof Dr. Bedirhan Üstün, “Şu anda yapılacak en güzel şeylerden bir tanesi insanlara bedava maske vermek yerine bedava internet vermektir.” dedi.

Bu ifadelerin ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Prof Dr. Bedirhan Üstün’ün sözlerini alıntılayarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Mansur Yavaş, “Ücretsiz internet, geçirdiğimiz bu zor günlerde ekmek, su, hava gibi bir ihtiyaç haline gelmiştir Bu süreçte ihtiyacı olanlara ücretsiz internet temin etmek ticaret değil, bir görevdir. Çağrımızı tekrar ediyoruz. Lütfen.” ifadelerini kullanarak operatörlere çağrıda bulundu.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi