Mevlüt Çavuşoğlu’ndan Acun Ilıcalı’ya teşekkür

0

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cayman Cayman Adaları ve Havana’da bulunan vatandaşları Dominik Cumhuriyeti’ne getirmek için kendi uçağını gönderen, Survivor çekimleri için Dominik’te bulunan Acun Ilıcalı’ya  sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti. 


Korona virüs tedbirleri kapsamında hava yolları normal trafiğine kapalı. Yurtdışında bulunan vatandaşların istekleri doğrultusunda Türkiye’ye özel seferler düzenlenmeye devam ediyor. Son olarak ünlü televizyon programı Survivor’un yapımcısı Acun Ilıcalı, özel uçağını vatandaşlar için kullanıma açtı. Survivor çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan Acun Ilıcalı,  vatandaşlarımızı Dominik Cumhuriyeti’ne getirmek için kendi uçağını gönderen Ilıcalı’ya Dışişleri Bakanı teşekkür etti. 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Survivor yapımcısı Acun Ilıcalı’ya, “Cayman Adaları ve Havana’da bulunan vatandaşlarımızı Dominik Cumhuriyeti’ne getirmek için kendi uçağını gönderen Acun Ilıcalı’ya çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi