Michael Jordan’ı konu alan The Last Dance’ın ilk bölümünü ABD’de yaklaşık 6.8 milyon kişi izledi

0

Basketbol dünyasına damga vurmuş Michael Jordan’ı anlatan, ESPN ve Netflix ortaklığında hazırlanan belgesel dizisi The Last Dance yayınlandı.


Basketbol tarihinin en büyük oyuncularından olarak gösterilen Michael Jordan’ı konu alan The Last Dance belgeseli yayınlandı. Korona virüs salgınından dolayı spor karşılaşmalarının oynanamadığı şu günlerde The Last Dance dizisi büyük ilgi gördü. Bloomberg’in haberine göre ABD’de dizinin ilk bölümünü yaklaşık 6.8 milyon kişi izlerken, 2 bölümünü ise yaklaşık 5.3 milyon kişi izledi.

90’lı yıllarda basketbol camiasının en önde gelen isimlerinden olan Michael Jordan’ı anlatan dizide, dönemin en iyi takımlarından Chicago Bulls’un başarı öyküsüne de yer veriliyor. Belgeselde Michael Jordan, Scottie Pippen, Steve Kerr, Dennis Rodman ve Phil Jackson gibi Chicago Bulls takımının parçası olan isimlerin yanı sıra Barack Obama, Justin Timberlake ve Carmen Electra gibi isimler de dizinin içinde yer alıyor.

Toplam 10 bölümden oluşan The Last Dance belgeselini Netflix ve ESPN üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi