Reklam

Müge Anlı konuştu, sosyal medyada tepki yağdı

0

Müge Anlı, sunuculuğunu yaptığı programda migren ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede arabada iğne olmak istediğini, ancak bunun doktorlar tarafından kabul edilmediğini belirterek “Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın.” şeklinde konuştu. Bu sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti.


ATV televizyonunda yayımlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert’te konuşan sunucu Müge Anlı’nın doktorlar hakkında sarf ettiği sözler tepkilere yol açtı.

Türkiye korona virüsle mücadele ederken, sağlık çalışanları gece gündüz demeden çalışıyor. Müge Anlı’nın ise canlı yayında doktorlar hakkındaki sözleri sosyal medyada gündem oldu. Migren hastalığı olduğunu söyleyen ve sürekli acile gittiğini belirten Müge Anlı, korona virüs bulaşabilir endişesiyle hastanede değil de arabada iğne olmak istediğini, fakat doktorların bunu tedbiren kabul etmediğini anlattı.

Müge Anlı’nın “Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın…” ifadesi sağlık çalışanlarının tepkisini çekti. İğne yapılmamasının ardından kendince de çözüm üreten Anlı, ”O zaman kapatın hastaneleri.” ifadelerini kullandı.

Reklam

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Sosyal medya kullanıcıları ve sağlıkçılar ise bu sözlerin ardından sosyal medyada kampanya başlattı. İçinde bulunan zorlu dönemde sağlık çalışanlarına karşı kin ve nefret oluşturmakla suçlanan Müge Anlı’ya ağır eleştiriler yöneltildi. Binlerce sosyal medya kullanıcısının ‘mügeanlıözürdile’ hashtagi ile attığı tweetler sonrası konu trend topic listesinde bir numaraya kadar da yükseldi.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi