Muharrem İnce’den Erdoğan’a tepki

0

Muharrem İnce, kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada CHP’yi hedef alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi. İnce, “Ulusa sesleniş adı altında muhalefetle kavga ederek, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini sağlayamazsınız.” dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü kabine toplantısı ardından yaptığı açıklamalarda CHP’yi hedef almıştı. Erdoğan, “Tüm bu başarıları attığımız her adımda yapılan işlere katkı vermek yerine takoz olmayı kendine misyon elde edinmiş bir muhalefet anlayışına rağmen elde etmiş olmamızdır. CHP’nin başını çektiği bu anlayış hep uzlaşma yerine çatışmayı birlik beraberlik yerine bölücülüğü, müsamaha yerine kin ve nefret körüklemeyi esas almıştır.” ifadelerini kullanmıştı.

Bu ifadelerden sonra Muharrem İnce sosyal medya hesabından Erdoğan’a tepki gösterdi. İnce, “Böylesine büyük bir bela ile uğraşırken, millet çaresizlik, işsizlik, yoksulluk içinde iken Ulusa sesleniş adı altında muhalefetle kavga ederek, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini sağlayamazsınız, maske bile dağıtamamış olmanın beceriksizliğini ortadan kaldıramazsınız.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi