Reklam

Mustafa Sandal’dan Acun Ilıcalı’yı kızdıracak sözler

0

Eski O Ses Türkiye jüri kadrosunda yer alan Mustafa Sandal, konuk olduğu bir programda Acun Ilıcalı’yı kızdıracak olay açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, Ilıcalı’nın sunduğu programla ilgili “O aslında bir jüri şovu ve eğlence programı.” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, YouTube üzerinden yayın yapan bir programa konuk olarak gidip takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Müzik yarışmalarından bahseden Mustafa Sandal, bir dönem jüri üyeliği yaptığı, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği, O Ses Türkiye hakkında gündem yaratacak yorumlarda bulundu.

“O SES TÜRKİYE’DE JÜRİ ŞOVU”

Reklam

2012 ve 2013 yıllarında O Ses Türkiye jüri kadrosunda yer alan Mustafa Sandal, konuk olduğu bir programda “O bir müzik yarışması değil, jüri şovu.” diyerek Acun Ilıcalı’ya gönderme yaptı. Türkiye’de gerçek anlamda bir müzik yarışması olmadığından söz eden Sandal, O Ses Türkiye hakkında “Benim de ilk iki sene jürisi olduğum dönemden itibaren, hiçbir zaman müzik yarışması değildi. Bunu açık ve net olarak söyleyeyim. O aslında bir jüri şovu ve eğlence programı.” şeklinde, Acun Ilıcalı’yı kızdıracak bir açıklamada bulundu.

“TÜRKİYE’DE GERÇEK ANLAMDA BİR YETENEK YARIŞMASI YOK!”

Sandal, “Oradan takım kurulurken ben bunu ilk andan itibaren yarışmacılara çok net anlatıyordum; burası bir deneyim, buradan keyif almaya bakın diye. Burada ışıklar söndüğünde sona gelindiğinde herkes kendi köşesine çekilecek ve siz bir boşluğa düşeceksiniz. Burada olanların farkında olursanız düştüğünüzde de o mesafeniz o kadar kısa olur. Türkiye’de gerçek anlamda bir yetenek yarışması yok.” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi