Nagehan Alçı: “Çocuklar, tabakları lavaboya koymayı, kıyafetleri katlamayı ve yataklarını yapmayı Rasim’e de öğretecekler, umutluyum.”

0

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı’ya bugünkü yazısında göndermede bulundu. Alçı, karantina günlerinin zorluklarından ve nasıl yaşadığından bahsettiği yazısında Rasim Ozan’dan, “Yemeklerden sonra tabaklarını lavaboya koymak, kıyafetlerini çıkardıktan sonra katlamak ve yataklarını yapmak da artık değişmez kurallar. (Yakında çocuklar bunları Rasim’e de öğretecekler, umutluyum…)” şeklinde bahsetti.


Nagehan Alçı, bugün Habertürk’teki ‘Evlerde nelerin eksikliği hissedildi?’ başlıklı yazısında eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Rasim Ozan’ın evdeki günlük işlerden kaçındığını, çocuklarının ona öğreteceğinden umutlu olduğunu yazan  Alçı’ya, eşinden cevap da gecikmedi. Nagehan Alçı’nın kendisine göndermede bulunduğu yazısını alıntılayan Kütahyalı, “Bir yazar köşesinde kocasının dedikodusunu mu yapar yahu? Bu ne rezalet!” diyerek eşine cevap verdi.

Nagehan Alçı’nın bugünkü yazısında Rasim Ozan Kütahyalı’ya göndermede bulunduğu bölüm:

“Ben evde olduğumuz süreçte bazı değişiklikler yaptım. Artık Ela ve Yasemin haftanın 2 günü kendi kahvaltılarını hazırlıyorlar. İhtiyaçları olabilecek malzemeleri tezgaha koyuyorum, aralarından seçip, istedikleri miktarda alıp, tabaklarını kendileri yapıyorlar. Yalnızca ateşle oynamak yasak ve bir şey kesmek isterlerse benden yardım alıyorlar.

Yemeklerden sonra tabaklarını lavaboya koymak, kıyafetlerini çıkardıktan sonra katlamak ve yataklarını yapmak da artık değişmez kurallar.

(Yakında çocuklar bunları Rasim’e de öğretecekler, umutluyum…)”

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi