NBA oyuncularından online turnuva

0

Korona virüs salgını nedeniyle gerekmedikçe sokağa çıkılmayan bu günlerde, NBA oyuncuları kendi aralarında konsol oyunu oynayarak zaman geçiriyor. NBA sosyal medya hesabı, oyuncuların birbirleriyle oynadıkları karşılaşmaların görüntülerini paylaştı.


Korona virüs tehlikesi nedeniyle oldukça zor günler geçiren ABD’de çeşitli önlemler alınarak virüsün yayılması engellenmeye çalışılıyor. Bu tedbirlerden biri de gerekmedikçe sokağa çıkmamak. Bazı NBA oyuncuları online olarak konsol oyunu oynayarak evde vakit geçiriyorlar.

NBA sosyal medya hesabının paylaştığı gönderide, hangi oyuncunun kimle eşleştiği ve karşılaşmaların ne zaman oynanacağına dair bilgiler verildi. Ayrıca oyuncuların birbirleriyle oynadıkları müsabakaların kısa görüntüleri de sosyal medyada paylaşılıyor. NBA sosyal medya hesabının yaptığı paylaşım şu şekilde.

https://twitter.com/NBA/status/1246196276930039808

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi