NBA Yönetimi, 1 Mayıs’tan itibaren önlemlerin gevşetildiği eyaletlerdeki takımların antrenmanlara başlayabileceğini açıkladı.

0

NBA Yönetimi, 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren önlemlerin gevşetildiği eyaletlerdeki takımların antrenmanlara başlayabileceğini duyurdu.


Korona virüs salgınının merkezi haline gelen ABD’de salgınla mücadele devam ediyor. Başkan Donald Trump, geçtiğimiz günlerde bazı eyaletlerde korona virüs tedbirlerinin gevşetilebileceğini açıklamıştı.

ESPN’e göre, NBA Yönetimi 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren önlemlerin gevşetildiği eyaletlerdeki takımların antrenmanlara başlayabileceğini duyurdu. Korona virüs salgını nedeniyle NBA maçları 12 Mart 2020 tarihinde süresiz olarak ertelenmişti.

Son açıklanan verilere göre ABD’de korona virüs vaka sayısı 955 bin 491, iyileşen sayısı 116 bin 186, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 53 bin 265 olarak açıklandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi