Reklam

Nebahat Çehre’den Koronavirüs Tedbiri

0

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü oyuncu Nebahat Çehre, muhabirlerle sohbet ederken korona virüsüne karşı önlemler aldığını belirterek “Her yeri silmeye çalışıyorum” dedi.


Reklam

Oyuncu Nebahat Çehre, dün Nişantaşı’nda bir eczanede görüntülendi. Çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplayan Çehre, vitamin almak için geldiğini ancak bütün stokların tükendiğini söyledi. Çehre, son zamanlarda hijyen ve vitamin ürünlerine olan yoğun ilgiden dolayı istediği vitaminleri bulamadığını belirtti.

Tüm dünyayı tehdit eden ve Türkiye’de de vakasına rastlanan koronavirüs için aldığı önlemlerle ilgili; “Tabi ki kendi çapımızda önlemler alıyoruz. Ben büyük alışveriş merkezlerine giderken muhakkak maske ve eldiven takıyorum. Ama normal zamanda arabada mendillerim var. Bol bol su içmeye çalışıyorum, arabamda evimde her yeri silmeye çalışıyorum. Her bireyin, özellikle çocuklu ailelerin çok daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.”ifadelerini kullandı.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi