Önce tehdit etti, sonra görevden alındı

0

Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek’in cenazesini Kayseri’ye getirenlere yönelik “Başları vücutlarında olmayacaktır” ifadelerini kullanan Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından görevinden alındı.


Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek, geçtiğimiz günlerde ölüm orucunu sonlandırarak hastanede yaşamını kaybetmişti. Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan, cenazesini Kayseri’ye getirenlere “Eğer böyle bir eyleme teşebbüs ederlerse başları vücutlarında olmayacaktır.” ifadelerini kullandı. Bu ifadelerden sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Serdar Turan’ı görevinden aldı.

Serdar Turan sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullanmıştı:

Resim

Kayseri Ülkü Ocakları sosyal medya hesabından görevinden alındığını açıklayan Serdar Turan, “Kıymetli büyüğümüz genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin emirleriyle Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı Görevim Sona Ermiştir. Bundan sonrada bir ülkücü olarak liderimizin emrinde olmaya devam edeceğim. Kamuoyuna duyurulur.” dedi.

https://twitter.com/kayseri_ocak/status/1259464905406717953

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi