Pırlantada Güvenilir Alışveriş Adresi PIRLANTAM.COM

0

Moda sadece tekstil sektörüne özgü bir şey değildir. Bilinmemesine karşın klasik modeller bir yana mücevher alanında da moda algısı bulunmaktadır. Pırlanta kolye ve diğer modellerde senelik olarak trendlerin değişmesi de bu nedenden ileri gelmektedir. 

Sizler için pırlantam.com ailesi olarak her dönem trendleri yakalıyoruz. En yeni modellerimiz stoklar devamlı şekilde güncellenecek şekilde satışa sunulmaktadır.

Üstelik daha önce internet üzerinden mücevher alışverişi yapmamış olanların sıkıntı yaşamasına da gerek bulunmamaktadır. Zira hem sitemiz hem de ürünlerimiz güvenlik garantisi bulundurmaktadır. 

Online Güvenilir Pırlanta Alışverişi Yapmak Mümkün

Yüzükler ve pırlanta bileklik modelleri satış oranları en yüksek olanlar arasındadır. Doğrudan üretimden satışa sunulan ürünler internet sitemizden de pazarlandığı için rakamları piyasa değerlerinin çok altına gelmektedir.

Sitemizde kredi kartı bilgilerinin hiçbiri kayıtlı olarak bekletilmemektedir. Bunun yanı sıra SSL güvenlik sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır. bu sayede alışveriş sırasında ve sonrasında bilgiler tam manası ile korunabilmektedir. 

Pırlanta üretiminde 20 yıllık olan tecrübemizin internet alanına taşınmasından sonra hizmet politikalarımız da güncellenmiştir. Artık yüksek rakamlar ödenmeden pırlanta küpe ve diğer ürünler satın alınabilmektedir. Böylelikle her kadın hayalindeki pırlanta modeline sahip olabilecektir. Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamında ömür boyu devam edecek olan bakım garantisi bulunmaktadır. Ürünlerimizin uluslararası sertifika bulundurması kalitelerini gösteren diğer önemli noktalardan biridir. Üstelik stoktaki ürünleri satın almanız halinde en çok 1 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim ediyoruz. Diğer ürünler için ise en çok 7 iş günü beklemeniz gerekiyor.

İade ve Değişim Şartlarımız 

İnternet alışverişlerinde en çok merak edilen konuların başında iade ve değişim gelmektedir. Özellikle evlilik teklifi için pırlanta yüzük alanlar bu konuyu sıklıkla canlı destek hattımıza sormaktadır. Firmamızda belli şartlar kapsamında hem iade hem de değişim yapmak mümkündür. Herhangi bir zedelenme olmayan ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilmektedir. Fakat özel olarak tasarlatılmış olan ürünler iade ve değişim kapsamına alınmamaktadır. Bu neden yüzünden yüzüklerin iç kısımlarına isim yazdırmadan veyahut özel ölçüler tasarlatmadan modelden emin olunması gerekmektedir. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi