Prof. Dr. Ercüment Ovalı korona virüse yakalandığı iddialarını yalanladı

0

Prof. Dr. Ercüment Ovalı, bugün sosyal medyada hakkında çıkan korona virüs salgınına yakalandığı iddialarını yalanladı. Ovalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bana ve ekibimden birkaç kişiye Covid virüsü bulaştığı ve tedavi altında olduğumuz haberleri doğru değildir.” dedi.


Bugün sosyal medyada Prof. Dr. Ercüment Ovalı ve ekibinden birkaç kişinin korona virüs salgınına yakalandığı iddiaları ortaya atıldı. Bu iddialardan sonra Ercüment Ovalı sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ercüment Ovalı yaptığı paylaşımda, “”Sosyal medyada adım kullanılarak açılan sahte hesaplardan yanlış bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bana ve ekibimden birkaç kişiye Covid virüsü bulaştığı ve tedavi altında olduğumuz haberleri doğru değildir. Bizler gayet iyiyiz ve aşı çalışmalarımız aynı hızla devam etmektedir.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi