Real Madrid’den korona virüs kararı

0

İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid, korona virüs salgınından dolayı futbol ve basketbol A takımlarındaki sporcular, teknik ekip ve kulüp çalışanlarının maaşlarının yüzde 10 ve 20 arasında düşürülmesi için anlaşmaya vardı.


Real Madrid kulübü internet sitesinden yaptığı açıklamada, korona virüs salgınından dolayı liglere ara verildiği ve kulübün ticari faaliyetlerinin çoğunun da durdurduğu belirtildi. Bu durum karşısında kulüp çalışanlarının tamamının işlerine devam edebilmesi için basketbol ve futbol A takımındaki oyuncuların, teknik kadronun ve çalışanların maaşlarının sezon sonuna kadar yüzde 10 ile yüzde 20 arasında düşürüleceği, bu karara onların da onay verdiği bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde İspanyol kulüplerinden Barcelona ve Atletico Madrid takımlarının da A takımındaki sporcular, teknik ekip ve kulüp çalışanlarının maaşlarının düşürüldüğü açıklanmıştı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi