Saadet Partisi’nden videolu paylaşım

0

Saadet Partisi, sosyal medya hesabından korona virüs nedeniyle ertelenen liglerin başlamaması gerektiğini ifade eden bir video yayınladı. Futbol karşılaşmalarında pozisyonların paylaşıldığı uygulamalara benzetilen videoda, şu ana kadar salgın döneminde gerçekleşen bazı olaylar paylaşıldı.


Son dönemde sosyal medyada paylaştığı videolu göndermelerle dikkat çeken Saadet Partisi, korona virüs salgını nedeniyle ertelenen liglerin başlamaması gerektiğini ifade eden bir video yayınladı. Videoda Türkiye ve korona virüsün futbol maçı yaptığı ve şu ana kadar salgında yaşanılan bazı olayların yer alması dikkat çekti.

Açıklamada ve videonun sonunda, “İyi oynamaya çalıştığımız bu maçı kaybetmeyelim. Futbolcu, kulüp çalışanları ve yöneticilerin sağlığı için ligler başlamasın! Maç bittiğinde hep birlikte sevinelim.” ifadeleri yer aldı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi