Saba Tümer: “Beckham’ın yattığı yatakta yatmışım”

0

Katar’a tatile giden sunucu Saba Tümer, David Beckham’ın daha önce kaldığı odada kaldığını ve Beckham’ın yattığı yatakta yattığını söyledi.


Katar’ın başkenti Doha’da otelde kalan Saba Tümer, kaldığı otelden çıkış yapacağı gün, kaldığı odada ondan önce David Beckham’ın kaldığını ve yattığı yatakta daha önce Beckham’ın da yattığını söyledi.

Saba Tümer, resmi instagram hesabından paylaştığı videoda şunlar söyledi: Bugün artık Doha’dan ayrılıyoruz. Çok güzel bir seyahat geçirdik burada. Valizimi kapatmak için odaya geldim. Tam odaya gelirken öğrendim ki David Beckham buradaymış ve bu odada kalmış. Yani anlayacağınız ben David’in yattığı yatakta yatmışım. Bunu 3 gündür farkında değilim. Tam gider ayak söylenir mi bu bir insana. Ama artık yapabileceğimiz hiç bir şey yok.

David ile ikinci karşılaşmamız. Ayıptır söylemesi Maldivler’deyken David otelden çıkmış ben girmişim. Şimdi burada o çıkmış -ne zaman çıktığını bilmiyorum ama- ben girmişim. Hatta aynı odadayız.

Şimdi üçüncüsünde yakalayacağım diyeceğim. Şimdi bizde bir laf vardır: Çekirge bir sıçrar, iki sıçrar, üç sıçrar fakat onu da diyemiyorum çünkü adam evli. Onun için ona buradan “ama evlisin” şarkısını gönderiyorum. Onun şansızlığı, -Bu ne özgüven- David love you, see you, in another hotel”

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi