Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: “Liglerin devamı, federasyonların kendi iradesiyle alacağı bir karardır”

0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, futbol karşılaşmalarının geleceği hakkında bir görüşme gerçekleştirdi. Bakan Koca sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide, “Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik.” ifadelerini kullandı.


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve TFF Başkanı Nihat Özdemir, korona virüs salgını nedeniyle ertelenen futbol karşılaşmaları hakkında bir görüşme gerçekleştirdi. Bakan Koca’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “TFF Başkanı Sn. Nihat Özdemir’le bugün bir görüşme yaptık. Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik. Salgında futbol coşkusunu erteleyen ve hayatta artık oyunun bazı kurallarının değiştiğini gören futbolseverlere sevgilerimi sunuyorum.” ifadeleri yer aldı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi