Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: “Pazar yerinde dikkatli olalım. Biri, para ile birlikte bir miktar korona virüs uzatabilir.”

0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla uyarılarda bulunmaya devam ediyor. Bakan Koca paylaştığı gönderide, “Pazar yerinde dikkatli olalım. Biri, para ile birlikte bir miktar korona virüs uzatabilir.” ifadelerini kullandı.


Korona virüs salgını ile mücadele döneminde normalleşme adımlarının başlamasından sonra özellikle pazar yerlerinde sosyal mesafe kurallarına uyulmaması dikkat çekiyor. Sağlık Bakanı Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla uyarılarda bulunmaya devam ediyor. Bakan Koca son olarak yaptığı paylaşımında, “Maske ve sosyal mesafe uyarılarımız, halkımızın pratik zekâsı, hazırcevap konuşmasıyla mevzu olup yayılıyor. Pazar yerinde dikkatli olalım. Biri, para ile birlikte bir miktar korona virüs uzatabilir.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi