Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Şubat’ta Görücüye Çıkıyor

0

Samsung’un 11 Şubat’ta gerçekleştirceği Unpacked etkinliğinde amiral gemileri Galaxy S20 ve Galaxy Buds Plus’ı tanıtılacağını duyuruldu.


Cnet’in haberine göre, 11 Şubat’ta yapılacak olan etkinlik San Francisco da gerçekleşecek. Samsung’un yeni donanımlarını ve servislerini de bu etkinlikte tanıtılabileceği ifade edildi. Mobil Dünya Kongresi(MWC) öncesi tanıtılması dikkat çekiyor. 24 Şubat’ta başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi öncesi bu etkinliğin yapılması Samsung adına büyük önem arz ediyor. Son zamanlarda atak yapan Çinli rakipleriyle karşılaştırılmamak için büyük bir avantaj olduğu söylentiler arasında. Ayrıca yeni amiral gemileri ışığı altında Mobil Dünya Kongresini katılması da Samsung cephesi tarafından avantaj olarak görülüyor.

Peki Mart 2019’da tanıtılan Galaxy S10 nasıldı ?

Galaxy S10 karşımıza Snapdragon 855 ve Exynos 9820 ile çıkmıştı. Ülkemiz topraklarına ise sadece Exynos 9820 işlemci seçeneğiyle karşımıza geldi. Grafik işlemcisi olarak Mali G76 MP12 GPU ile karşılaşdı.

Galaxy S10, 8 GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanı ile kullanıcılara sunuldu. Gövdesi IP68 su ve toza dayanıklık sertifaksıyla desteklendi. 12 megapiksellik ana kamera, 12 megapiksellik OİS destekli tele-foto kamera ve 16 megapiksellik ultra geniş açılı kamerayla kullanıcı deneyimine sunuldu. S10 vergi dahil 6599 TL ile satışa çıktı. 11 Şubat’ta tanıtılacak olan Galaxy S20’nin fiyat politakası nasıl olacağıda merak edilenler arasında.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi