Sarkaç Nasıl Kullanılır? Sorulan Sorulara Nasıl Cevap Verir?

0

Doğada bulunan madenler ve su kaynakları yıllarca cisimlerin yaydığı enerjilerle tahta çubuk veya sarkaç kullanılarak keşfedilmiştir. Evrende fark edemediğimiz enerjiler sarkaçlar sayesinde algılayabileceğimiz bir formda açığa çıkar.

Sarkaçlar; doğal taşlardan normal doğada bulunan taşlardan yapılabilir veya satın alınabilir. Doğal taşlardan yapılan sarkaca evet hayır gibi basit sorular sorularak bir çok çalışmada kullanılabilir.Sarkaç kullanılmadan önce arındırılmalı ve programlanmalıdır. Peki sarkaç olarak neler kullanılır ve sarkaç  nasıl yapılır?Sarkaç nasıl arındırılır? Sarkaç nasıl programlanır? İşte hepsinin cevabı;

Sarkaç olarak neler kullanılabilir ve nasıl yapılır?

  • Çekül veya Metatron’un küpü şeklindeki  doğal taşları ucuna metal zincir takarak sarkaç yapabilirsiniz.
  • Doğal taşlardan yapılan kolyeleri kullanabilirsiniz.
  • Sürekli kullandığınız kolyeyi sarkaç olarak kullanabilirsiniz.
  • Basitçe bir ipin ucuna taş bağlayarak da sarkaç yapabilirsiniz fakat doğal taşların kullanımı her zaman tercih edilir.
  • Sarkacı belirli sembollerle destekleyebilirsiniz örneğin üzerine Pentagram çizebilirsiniz.

Sarkaç nasıl arındırılır?

Sarkaç sizin elinize ulaşana kadar bir çok negatif enerjiye maruz kalmış ve içinde bu enerjiyi barındırıyor olabilir. Sarkaç ile yapacağınız çalışmalarınız bu negatif bilgilerden etkilenebilir. Bu yüzden sarkacın arındırılması oldukça önemlidir. Diğer önemli bir husus sarkaç sadece size özeldir başkaları dokunamaz başkalarının dokunduğunu düşündüğünüzde kesinlikle sarkaç arındırılmalıdır.

Arındırmak için en etkili yöntemlerden birisi toprağa gömmektir. Sarkacı açık havada bahçede bir toprağa gömmeniz daha iyidir fakat bahçeniz yoksa evinizde bulunan bir saksının toprağına da gömebilirsiniz. Gömdükten sonra sarkaç 24 saat toprakta beklemelidir.

Diğer bir yöntem ise tütsülemek; ada çayı negatif enerjileri temizleyen bir bitkidir. Bu yüzden ada çayı tütsüsü veya ada çayının kendisini yakarak sarkaç bol duman alacak şekilde üç dakika boyunca sarkacı tütsülenerek arındırılabilir.

Başka bir işlem temiz akan su bunun için akan su deniz ırmak sürekli akan kaynağa bağlı çeşmeler hatta evinizin çeşme suyu temizse o da kullanılabilir. Bu işlem için Sarkacı beş dakika suyun altında tutmanız yeterli.

Sarkaç nasıl programlanır?

Sarkacı programlamak için öncelikle sarkaçla birlikte beş veya on dakika boyunca meditasyon yapın. Sarkacın ucundan tutun ve baş hizanızdan aşağıya doğru  sarkıtın. Sarkacı net görebilmeniz önemli daha sonra alt kısmından da diğer elinizle düz bir şekilde tutun. Sarkacı tuttuğunuz alt kısımdaki elinizi yavaşça bırakın. Sarkaca hangi yönün evet daha sonra hangi yönün hayır olduğunu sorun. Bu yönler ileri, geri ,saat yönü, sağ ,sol ,kuzey, güney, kuzey batı ve güney doğu gibi bir çok yön olabilir. Böylece sarkacın evet ve hayır ayarlarını öğrenebilirsiniz.

Sarkaç nasıl kullanılır?

Sarkacı programladıktan sonra sarkaca cevabını bildiğiniz ve cevabı evet veya hayır şeklinde olan sorular sormalı ve kendinize güvenip doğru cevap vereceğinden emin olmalısınız. Böylece size doğru cevabı verdiğini göreceksiniz. Programlama işlemi bitti ve sarkaca evet veya hayır şeklinde cevap alacağınız merak ettiğiniz sorular sorun. Örneğin; şu kişi benimle ilgili iyi şeyler düşünüyor mu? Bu kararı vermem benim için kötü mü?

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi