Serenay Sarıkaya’dan Cem Yılmaz sorularına yanıt: “Her şey gördüğünüz gibi.”

0

Serenay Sarıkaya Atina dönüşü havalimanında muhabirlerin Cem Yılmaz ile ilgili sorularına, ‘Her şey gördüğünüz gibi Cem’in işi olduğu için ayrı döndük.’ diyerek aşklarını doğruladı.


Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın aşk haberleri bundan 4 ay önce magazin gündemine düştü. İkili bu haberleri yalanlamış, haberi çıkartan gazetecileri dava edeceğini duyurmuştu. Bu olayların ardından ikili ilk kez Atina’da görüntülendi. Cem Yılmaz yeni ilişkisi ile ilgili sorulara, ‘Çok şahane bir hayatım var, Atina tatilim çok güzel geçti.’ dedi.

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile aralarındaki 18 yaş farkına ise ‘İbrahim Selim’in programına katıldığınızda Jennifer Lawrence için “küçük kalır” demiştiniz ama Serenay Sarıkaya ile Jennifer Lawrence arasında 1 yaş fark var.” diye hatırlatması üzerine gülümseyerek “Nüfus müdürlüğünden mi?” diye espri yaptı.

Cem Yılmaz ile ilişkisinin Serenay Sarıkaya yüzünden bittiği iddia edilen
Defne Samyeli’ye Atina’da çekilen fotoğraflar sorulduğunda ise ‘Şimdilik hiçbir şey söylemeyeceğim. Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz.’ dedi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi