Reklam

Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi Guido Senia’ya korona virüs karantinası

0

Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi Guido Senia’ya, korona virüs şüphesi ile Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde test yapılıp 14 gün evden çıkmama şartıyla eve gönderildi. Şeyma Subaşı konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı.


Yurtdışından geldikten sonra “14 gün evde kalma” kuralına uymadığı gerekçesiyle tepki çeken Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia ile ilgili olarak İçişleri Bakanlığı harekete geçti.

Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi dün geceyi Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde testten geçirildi. Geceyi hastanede geçiren çiftin test sonuçları ‘negatif’ çıktı fakat çift 14 günlük karantina için evlerine gönderildi.

Reklam

Konuyla ilgili Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sağlık Bakanlığı’nın korona virüs salgınını önlemek için aldığı önlemler kapsamında biz de bir akşam misafir edildik. Ülkemizin sağlığı için verdikleri mücadele ve bize gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür eder tüm sağlık camiasıın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım”

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi