Reklam

Shaq McKissic sözleşmeyi imzaladı, Beşiktaş izin vermedi!

0

Olympiakos, Beşiktaş Sompo Sigorta’dan ayrılan Shaq McKissic ile sözleşme imzaladığını duyurdu ancak Beşiktaş, hukuksal yollara başvuracağını duyurdu

Beşiktaş Kulübü Resmi İnternet Sitesi’nden açıklama yaparak, Shaq McKissic’in sözleşmeli oyuncuları olduğunu vurguladı. Olympiakos cephesinden ise henüz bir cevap gelmedi.

Reklam

Shaq McKissic, ödemelerinin geciktiği için Galatasaray Doğa Sigorta karşılaşmasına saatler kala parkeye çıkmayacağını kulübe bildirmişti.

Reklam

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Shaq McKissic, halen kulübümüzün sözleşmeli oyuncusudur. Tarafımızca aramızda olan sözleşmenin gerekleri yerine getirilmiştir. Shaq McKissic’in başka bir kulüple sözleşme imzalaması durumunda, çift sözleşme imzalamasından dolayı ceza alması kaçınılmazdır. Bu durum karşısında kulübümüzün haklarını korumak için hem FIBA hem de TBF nezdinde hukuksal girişimlere başlayacağımızı kamuoyuna bildiririz.”

Reklam

Reklam

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi