Takipçisi Altuğ’a “Meslektaşın bugün evladını kaybetti sen hâlâ iyi anne rolündesin.” Altuğ: “Kendi bokunda boğul inşallah!”

0

Ünlü oyuncu ve model Pınar Altuğ, sosyal medyada yaptığı paylaşımına “Meslektaşın evladını kaybetti, sen hâlâ iyi anne rolündesin” diyen takipçisine, “Allah senin belanı versin kendi bokunda boğul inşallah!” diyerek tepki gösterdi.


Çocuklar Duymasın dizisinde rol alan oyuncu ve model Pınar Altuğ, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımına bir takipçisinden “Meslektaşın bugün evladını kaybetti sen hâlâ iyi anne rolündesin” eleştirisi alınca çok sinirlendi. Altuğ, takipçisinin eleştirisine, “Allah senin belanı versin kendi bokunda boğul inşallah!” diye tepki gösterdi.

Takipçiden Altuğ’a…

Takipçisi Altuğ’a “Zaten hep bir olmayan kalite peşindesin. Giyecek başka bir bokun yok zaten. Utanmıyor musun? Meslektaşın bugün evladını kaybetti sen hâlâ iyi anne rolündesin” yorumu yaptı.

Altuğ’dan takipçiye…

Altuğ bu yorum üzerine takipçisine, “Allah senin belanı versin kendi bokunda boğul inşallah! Hayatımda ilk defa birine böyle cümleler yazıyorum” diyerek tepkisini gösterdi.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi