TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’ndan, Makedonya Basketbol Federasyon Başkanı Pero Antic’e tebrik mesajı

0

Türkiye Basketbol Federasyon (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, 2015-2017 yılları arasında Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve şimdilerde Kuzey Makedonya Basketbol Federasyon Başkanlığı görevini üstlenen Pero Antic’e tebrik mesajı gönderdi.


TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Kuzey Makedonya Basketbol Federasyon Başkanlığı görevine getirilen Pero Antic’e tebrik mesajı yayımladı. TBF’nin internet sitesinden paylaşılan mesajda, “Siz, değerli dostum Sayın Pero Antic ve Kuzey Makedonya Basketbol Federasyonu’ndaki ekibinizi, her şeyi göz önünde bulundurarak oyuncuların sağlığını ön planda tutan, ligleri sonlandırma yönünde nihai bir karar verdiğiniz için tebrik ediyorum. Kendimizi COVID-19 salgını ile çok zor ve öngörülemeyen bir durumda bulduk ve eminim ki siz de ilgili herkesi koruyarak virüsün daha fazla yayılmasını önlemeye çalışıyorsunuz. Sağlık, ait olduğumuz yer olan sahalara eskisinden de güçlü geri döneceğimizi umarak, bu zor dönemlerde bir numaralı önceliğimiz olmalıdır.” ifadeleri yer aldı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi