Temel Karamollaoğlu: “Devletimiz bu zor süreçte her vatandaşımıza 1000 TL destek sağlamalıdır.”

0

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, korona virüs salgını boyunca devletin her vatandaşa 1000 liralık destek sağlaması gerektiğini ifade etti. 


Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu tüm dünyayı kasıp kavuran korona virüs tehlikesi süresince, devletin her vatandaşa 1000 liralık destek sağlaması gerektiğini belirtti. Karamollaoğlu, “Her şey normal olsaydı insanımız ekmeğini yine taştan çıkarırdı. Ama değil, sadece salgınla değil geçim derdiyle de hep birlikte mücadele ediyoruz.” dedi.

Temel Karamollaoğlu sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide şu ifadeleri kullandı:

“Her şey normal olsaydı insanımız ekmeğini yine taştan çıkarırdı. Ama değil, sadece salgınla değil geçim derdiyle de hep birlikte mücadele ediyoruz. Devletimiz bu zor süreçte her vatandaşımıza 1000 TL destek sağlamalıdır.”

Saadet Partisi’nin hazırladığı videoda ise şu ifadelere yer verildi:

“Her şey normal olsaydı, saatinde işe gider ve eve döner,  trafikte söylenirdik. Her şey normal olsaydı, büyümeden, bütçeden ve mali disiplinden söz ederdik. Her şey normal olsaydı, nezleden, siyatikten ve bahar alerjimizden dert yanardık ve her şey normal olsaydı, ekmeğimizi yine taştan çıkarırdık. Ama değil, dünya bir salgının pençesinde ve milletimiz sadece salgınla boğuşmuyor. Geçim derdiyle de boğuşuyor. Devletimiz bu zor günde her vatandaşımıza bin lira geçim desteği sağlamalıdır. Çünkü yoksulluk evde kalmaktan zordur.”

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi