Reklam

Tom Hanks ve eşi Rita Wilson koronavirüse yakalandı!

0

Amerikalı aktör Tom Hanks, Twitter’dan yaptığı açıklamada kendisinin ve eşi Rita Wilson’un Avustralya’da yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.


Avustralya’da bulunan Tom Hanks ve eşi Rita Wilson soğuk algınlığı ve yorgunluk gibi nedenlerle yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Tom Hanks, Twitter hesabından koronavirüs olduğunu şu mesaj ile duyurdu;

Reklam

“Merhaba millet. Rita ve ben burada Avustralya’dayız. Soğuk algınlığımız ve bazı vücut ağrılarımız gibi biraz yorgun hissettik. Rita’nın gelip giden bazı titremeleri vardı. Hafif ateşler de. Dünyanın ihtiyacı olduğu gibi, bir şeyleri doğru yapmaya çalışıyoruz, Coronavirus için test edildi ve pozitif bulundu.

Şimdi ne yapmalı? Midecal Görevlilerinin uyması gereken protokolleri var. Biz Hanks ‘halk sağlığı ve güvenliği talepleri boyunca test edilecek, gözlemlenecek ve izole edilecektir. Her seferinde bir seferlik bir yaklaşımdan daha fazlası değil, değil mi? Dünyayı haberdar edeceğiz ve güncelleyeceğiz. Kendine iyi bak! Hanx!”

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi