Reklam

Tom Hanks ve Rita Wilson taburcu oldu

0

Geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalandıklarını açıklayan ünlü aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, tedavi sonrası hastaneden taburcu edildi. Çift, Avustralya’da kiraladıkları evde kendilerini karantinaya aldı.

Korona virüs, ünlü Hollywood yıldızlarını da tehlikeye atmıştı. Forrest Gump, The Green Mile gibi başyapıt denilebilecek filmlerde rol alan Tom Hanks ve müzisyen eşi Rita Wilson, korona virüs tedavisini bitirdi ve taburcu oldu. Çift, kendilerini Queensland’taki kiralık evlerinde karantinaya aldı.

Reklam

63 yaşındaki ünlü oyuncu Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Soğuk algınlığı ve bazı vücut ağrılarımız oldu, yorgun hissettik. Hafif ateşle beraber Rita’nın titremeleri de vardı.” diyerek yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaşmıştı. Hanks’in oğlu Chet Hanks tarafından yapılan Instagram paylaşımında da, çiftin hastaneden taburcu edildiği belirtilmişti.

Queensland’da şimdiye kadar onaylanmış 68 vaka açıklandı. Avustralya Başbakanı pazartesi günü ülkeye gelen herkesin kendisini 14 gün izole etmesi gerektiğini duyurdu.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi