TSYD 4 büyüklerin başkanlarını buluşturuyor!

0

Türkiye Spor Yazarları Derneği, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor başkanlarını açık oturum için davet etti. Trabzonspor, oturuma katılmayacağını iletti, Galatasaray’ın kararı ise henüz belirsiz.


Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD), dün Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un 4 büyük kulüp başkanıyla görüşme talebinin ardından bugün açık oturum için Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor başkanlarını 26 Şubat Çarşamba günü TSYD Levent Tesisleri’nde açık oturum yapmak için davet etti.

TSYD resmi sitesinden yaptığı açıklamaya göre Mustafa Cengiz, Ali Koç, Ahmet Nur Çebi ve Ahmet Ağaoğlu’nun katılacağı davetin bütün ulusal kanallar tarafından canlı olarak yayınlanacağını belirtti. Moderatörlüğü ise TSYD Başkanı Oğuz Tongsir’in yapacağını açıkladı.

MUSTAFA CENGİZ: “BANA İNTİKAL EDEN BİR ŞEY YOK.”

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise kendisine bir davet gelmediğini, “Bir davet bildiğim kadarıyla davete katılacaklara söylenir. Alternatif tarihler ve saatler vermek zorundasınız, saatim ve günüm uygunsa giderim diğer başkanlar da uygunsa. Bana intikal eden bir şey yok.” cümleleriyle aktardı.

TRABZONSPOR: “TARAFIMIZA HERHANGİ BİR BİLGİLENDİRME YAPILMAMIŞTIR.”

Trabzonspor Kulübü, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin internet sitesinde dört kulüp başkanının canlı yayında bir araya geleceğine dair bir açıklama yayınlanmıştır. Bahse konu organizasyonla ilgili tarafımıza herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Futbolun sorunlarının tartışılacağı adresin Kulüpler Birliği olduğunu belirtirken, diğer kulüplerimizin dışarıda bırakılacağı herhangi bir organizasyonun içerisinde yer almayacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.” ifadelerini kullanarak herhangi bir bilgilendirme yapılmadığını ve diğer kulüplerin yer almayacağı bir organizasyonun içerisinde yer almayacağını belirtti.

TSYD’nin resmi sitesinden yaptığı açıklama: “TSYD Levent Tesisleri’nde 26 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 11.00’de Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor Başkanlarının katılacağı bir açık oturum düzenlenecektir.

Tarafsız bir ortamda ve moderatörlüğünü Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz TONGSİR’in yapacağı bu açık oturum bütün ulusal televizyonlar tarafından canlı olarak yayınlanacaktır.”

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi