Türkiye’de futbolun durumu yarın görüşülecek

0

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu yaptığı açıklamayla; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig kulüplerimizin başkanları ile video konferans görüşmesi gerçekleştirilerek, futboldaki gelişmeleri değerlendireceğini duyurdu. 


Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye’de tüm ligler ertelenmişti. Son günlerde Avrupa’da futbol anlamında gelişmeler olmaya devam ediyor. Hollanda, Fransa gibi üst düzey ligler tescil edilerek sonlandırılması diğer ülkelerin üstünde baskı yaratıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ise resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yarın saat 15:00’de Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig kulüplerinin başkanları ile video konferans gerçekleştirileceğini ve futboldaki gelişmelerin değerlendirileceğini ifade etti.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi