Reklam

Ünal Karaman tekrar Karadeniz’de

0

Teknik direktör İsmail Kartal ile yollarını ayıran Çaykur Rizespor, tecrübeli teknik adam Ünal Karaman ile 1.5 yıllık anlaşmaya vardı.


Çaykur Rizespor Kulübü, Trabzonspor’un eski hocası Ünal Karaman ile 1.5 yıllık anlaşmaya vardığını duyurdu. Çaykur Rizespor yeni hocası için bugün imza töreni düzenledi.  Çaykur Didi Stadyumu Basın Toplantısı Salonu’nda yapılan imza törenine Ünal Karaman’ın yanı sıra, Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, kulüp yöneticileri ve taraftarlar da katıldı.

Reklam

İmza töreninde Çaykur Rizespor camiasına teşekkür ederek sözlerine başlayan Ünal Karaman, “Eğer bütünle bir olabilirsek aşamayacağımız engel yok. En ufak tökezlediğimizde birbirimizi tutup kaldırmak yerine birbirimizin üzerine basmaya kalkarsak, maalesef geçmişte bu acıları bu camiaya yaşadı. Allah korusun ağzıma almak istemiyorum olumsuz şeyler yaşarız. Ama biz birbirimizi güçlendirip geliştireceğiz ve bu camiaya hak ettiği başarıyı el birliğiyle yaşatacağız.” dedi.

Karaman, bir basın mensubunun “Başka kulüplerden de teklif aldınız. Çaykur Rizespor’u seçmenizdeki neden neydi?” şeklindeki sorusuna ise “Çalışmadığım yerden sordunuz. Karadeniz’de soruya soru ile cevap verirler ya, ben de soruyorum; Rize’yi seçmemem için ne gibi bir sebep olabilir? Zaman içerisinde inşallah birbirimizi daha iyi tanıyacağız.” dedi.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi