Ünlü Model Jeremy Meeks, markasıyla ön plana çıkıyor

0

Kendi markasını oluşturan ve bu markanın tedariği için Türk firmalarla milyon dolarlık anlaşmalarda bulunan Jeremy Meeks’in ürünleri defilelerde göz kamaştırıyor.


Dünyanın en yakışıklı mahkumu olarak ün kazanan Jeremy Meeks, cezaevinden çıktıktan sonra modellik yapmaya başladı. Yakışıklı model, modelliğin yanı sıra kendi oluşturduğu markasıyla beğenileri toplamayı da başardı. Meeks’in markası son olarak 5-7 Şubat tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilen defilede yer aldı ve büyük ilgiyle karşılandı.

2019’un Eylül ayında Türkiye’ye gelerek markası adına Gold Tekstil’e yaptığı 15 milyon dolarlık yatırımla haberlere konu olan Meeks, kendi markası için modellik de yapıyor. Jeremy Meeks’in tekstil ürünlerini ise Türk üretici firmalar üstleniyor. Dünya’ya pazarlanan ürünlerin metal aksesuar detayları dikkatlerden kaçmıyor.

Dünyaca ünlü yıldızlarla birlikte davetlere katılan Jeremy, geçtiğimiz günlerde de Almanya’nın Köln kentinde yapılan ’50. Uluslararası Şekerleme ve Bisküvi Fuarı’na’ katıldı. Fuarda çikolatadan kıyafetler giyen modelleri Meeks’in yanı sıra, film yıldızlarından Matt Dillon, Patricia Arquette, Faye Dunaway ve Nastassia Kinski de ilgiyle takip etti.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi