Yılmaz Özdil yazılarına ara verdi

0

Sözcü Yazarı Yılmaz Özdil bugünkü yazısında, “Bodrum’daki alt tarafı iki oda bir salon yazlığımızla alakalı linç kampanyasını biliyorsunuzdur mutlaka… Türkiye’nin dört bir yanından arayan soran derken, günlük yazıya odaklanıp baskıya yetiştirebilmem maalesef imkansız. Az biraz izin rica ediyorum.”  sözlerine yer vererek yazılarına ara verdiğini duyurdu.


Gazeteci Yılmaz Özdil, bugünkü yazısında Bodrum’daki yazlığıyla ilgili linç kampanyasından bahsetti. Bodrum’daki yazlığıyla ilgili birkaç gündür gündemden inmeyen Yılmaz Özdil, gösterilen tepkilere, “Manşetlerinden yargısız infazlar yaptılar, ekranlarında mahkemeler kurdular, algı yaratmak için yalanlarla iftiralarla karalamalarla hükümler verdiler.” diyerek tepkisini dile getirdi.

Özdil, seyahat yasağı olduğu için Bodrum’a gidemediğini belirtirken, “Hukuksuz işimiz olmadığını, o evde bir kuruş haram bulunmadığını, devlet gücünü kötüye kullanarak intikam alınmaya çalışıldığını, organize kötülük’le karşı karşıya olduğumuzu herkes biliyor.” dedi.

Yılmaz Özdil’in yazısının sonuna gelirken okuyucuları bir sürprizle karşılaştı, Özdil bir süre yoğunluk sebebiyle yazılarına ara vereceğini açıkladı ve okuyucularından izin istedi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi